Jak można zaangażować się lub wspierać Instytut?

czlonkostwoZapraszamy do współpracy wszystkich, którzy widzą, że świat nie jest idealny – i chcą go zmienić, bo wierzą że jest to możliwe. Chcielibyśmy, aby członkami naszego Instytutu były osoby, które dążą do dobra, prawdy i piękna w swoim życiu codziennym.

Poszukujemy ludzi dobrej woli, otwartych na nowe rozwiązania i odważnych w myśleniu. Poszukujemy także profesjonalistów i pasjonatów, liderów i decydentów, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem i refleksjami będą chcieli wspólnie z nami wprowadzać nowe rozwiązania w życie.

We współtworzenie Instytutu zaangażowani są nie tylko naukowcy, ale także dziennikarze, biznesmeni, nauczyciele, ludzie kultury, artyści, pracownicy różnych instytucji oraz matki wychowujące swoje dzieci w domu. Jesteśmy otwarci na wszystkich ludzi dobrej woli bez względu na poglądy polityczne, wykształcenie, wiek, doświadczenie.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Instytutem Karola Wojtyły serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Możesz też wesprzeć nas finansowo

Jeżeli podzielasz nasze wartości i wierzysz, że ich popularyzowanie i wdrażanie w życie może zmienić świat na lepsze, ale nie możesz osobiście zaangażować się w działalność Instytutu, możesz rozważyć wsparcie nas dobrowolną darowizną.

Można ją wpłacić bezpośrednio na nasze konto bankowe, albo zrobić to za pośrednictwem serwisu PayPal, korzystając z przycisku „Wpłać darowiznę” umieszczonego w prawej części naszej strony.